2021



Juni

30
Maria Magdalena voor koor en orgel, Grote-of Maria Magdalenakerk Goes 13:45; Maria Magdalenacantorij olv Rutger Mauritz en Arno van Wijk, orgel
https://www.grotekerkgoes.nl


Juli

3 (2 concerten)
Kleine Archipel en Ave Maria voor vrouwenkoor, Concertzaal De Burgwal Kampen 17:00 en 19:30; Lux Vocaal Ensemble olv Elisabeth Blom
https://luxvocaalensemble.nl/agenda/

4
Kleine Archipel en Ave Maria voor vrouwenkoor, De Goede Rede Almere 20:00; Lux Vocaal Ensemble olv Elisabeth Blom
https://luxvocaalensemble.nl/agenda/

20
De Profundis voor orgel, Nieuwe Kerk Amsterdam 17:30; Gerben Budding, orgel

30
Chaconne I & II voor orgel, Kathedraal Antwerpen 12:45; Gerben Budding, orgel


Augustus

3
Evocazione SwWV 258 voor orgel, Bavokerk Haarlem 20:00; Geerten van de Wetering, orgel
https://www.geertenvandewetering.nl/activiteiten/orgelconcert-17/

4
Evocazion SvWV 258 voor orgel, Grossmünster Zürich 18:30; Gerben Budding, orgel

11
Le Bouquet voor orgel, Jacobijnenkerk Leeuwarden 20:00; Gerben Budding, orgel

11
Pneoo, Tarantella voor orgel, Sint Jans Kathedraal Den Bosch 20:00; Jos van der Kooy, orgel



September

1
"Nederlandse Oogst' (Meesters&Gezellen); Conservatorium Amsterdam, Haitinkzaal; olv Daniel Reuss
20:00-21:30

2
"Nederlandse Oogst' (Meesters&Gezellen); Stevenskerk te Nijmegen; olv Daniel Reuss
20:30-22:00

3
"Nederlandse Oogst' (Meesters&Gezellen); Grote Kerk te Coevorden; olv Daniel Reuss
20:30-22:00

4
"Nederlandse Oogst' (Meesters&Gezellen); Grote Kerk te Dalfsen; olv Daniel Reuss
20:30-22:00

5
"Nederlandse Oogst' (Meesters&Gezellen); Paterskerk Domusdela te Eindhoven; olv Daniel Reuss
15:00-16:30

8
"Nederlandse Oogst' (Meesters&Gezellen); Orgelpark te Amsterdam; olv Daniel Reuss
20:15-21:45

9
"Nederlandse Oogst' (Meesters&Gezellen); Marekerk te Leiden; olv Daniel Reuss
20:30-22:00

10
"Nederlandse Oogst' (Meesters&Gezellen); Spieghelkerk te Bussum; olv Daniel Reuss
20:30-22:00


Oktober

9
Psalm 8, Ordre voor orgel, Petruskerk Leens 9:00; Job van Boven en Robert van Deelen (SGO Orgelconcours)

16
Epitaaf-Ricercare voor meester Joan Pietersen Sweelinck voor ensemble, Waalse Kerk Amsterdam 10:00; Hemony-Ensemble olv Simon Groot, opening Sweelinck Festival

28
Evocazione SwWV 258, Like a Tarantella/Christum wir sollen loben schon voor orgel, Grote of Sint- Laurenskerk Alkmaar 20:00; Jos van der Kooy, orgel (28 oktober 1750, sterfdatum Joh. Seb. Bach)


November

20
De Wijngaard voor kamerkoor, Norbertinessenpriorij Oosterhout 15:00; Musa Horti olv Peter Dejans, première

21
De Wijngaard voor kamerkoor, Grote- of OLV Kerk Breda 15:00; Musa Horti olv Peter Dejans

26
Ciaconna/Answering the Question voor orkest, Scheldetheater Terneuzen 20:00; Het Zeeuws Orkest olv Ivan Meylemans

26
Gedanken zu Bach AD 2020 voor piano, Philharmonie Haarlem 20:00; Hannes Minnaar, piano

27
Ciaconna/Answering the Question voor orkest, Theater de Mythe Goes 20:00; Het Zeeuws Orkest olv Ivan Meylemans

27
Gedanken zu Bach AD 2020 voor piano, Rhenen Cunerakerk 20:15; Hannes Minnaar, piano

28
Ciaconna/Answering the Question voor orkest, Concertzaal Middelburg 15:00; Het Zeeuws Orkest olv Ivan Meylemans


December
3
Konzert für Sopran und Orgel (Basler Psalmen), Sint Janskerk Gouda 20:00; Nanette Mans sopraan en Gerben Budding orgel

11
Gedanken zu Bach AD 2020 voor piano, Zeeuwse Concertzaal Middelburg 20.00; Hannes Minnaar, piano